99 éve
183 éve
182 éve
178 éve
153 éve
133 éve
112 éve
112 éve
112 éve
107 éve
Bokross Zsolt és Simon Imre világbajnok lett az Olaszországban rendezett WTKA-világbajnokságon.39 éve
|
|
A debreceni Báthory Gym versenyzői az Olaszországban, Marina Di Carrera városában megrendezett WTKA-világbajnokságon érték el eredményeiket.
Bokross Zsolt két arany- és egy ezüstéremmel térhetett haza. Szintén a dobogó tetejére állhatott Simon Imre, aki két nyert mérkőzéssel került a felnőtt low-kick 67 kilogramm döntőjébe. További érmeket szerzett még Varga Gyula és Lénárt Tamás. A versenyzők felkészítését Ignéczi László 6. dan és Simon Kornél 3. dan edzők segítették.
Bokross Zsolt két arany- és egy ezüstéremmel térhetett haza. Szintén a dobogó tetejére állhatott Simon Imre, aki két nyert mérkőzéssel került a felnőtt low-kick 67 kilogramm döntőjébe. További érmeket szerzett még Varga Gyula és Lénárt Tamás. A versenyzők felkészítését Ignéczi László 6. dan és Simon Kornél 3. dan edzők segítették.





(kötelező)
(nem lesz közzétéve, de kötelező)
(kötelező)