526 éve
86 éve
640 éve
116 éve
96 éve
94 éve
79 éve
76 éve
73 éve
55 éve
Budapesten megszületett Gergely Gábor többszörös bajnok asztaliteniszező.73 éve
|
|
Pályafutását a KSI-ben kezdte. 1970. óta a BVSC 280-szoros válogatott, 13-szoros bajnok játékosa. Párosban és csapatban világbajnok, egyesben, párosban és csapatban kétszer is Európa-bajnok, valamint Eb-ezüstérmes és bronzérmes.





(kötelező)
(nem lesz közzétéve, de kötelező)
(kötelező)