101 éve
215 éve
197 éve
168 éve
162 éve
158 éve
154 éve
149 éve
99 éve
98 éve
Megszületett Görbicz Anita (Görbe) kézilabdázó, akit 2005-ben a világ legjobb női kézilabda-játékosának választottak.43 éve
|
|
A Győri Audi ETO játékosa és a magyar női kézilabda-válogatott irányítója. Eddigi legnagyobb sikerei a Győrrel szerzett három BL-győzelem. A válogatottal a legjobb eredménye a 2003-ban szerzett világbajnoki ezüstérem.





(kötelező)
(nem lesz közzétéve, de kötelező)
(kötelező)