526 éve
86 éve
640 éve
116 éve
96 éve
94 éve
79 éve
76 éve
73 éve
55 éve
Megnyílt a Városligetben az első állandó jellegű budapesti cirkusz.135 éve
|
|
1945-ben, Budapest ostroma idején az épület erősen megrongálódott, később rendbehozták, 1949-ben államosították. A Fővárosi Nagycirkusz mint állami üzem működött 1966. tavaszáig, amikor a főváros lebontatta. A helyén épült új cirkuszban 1971-ben volt az első előadás.





(kötelező)
(nem lesz közzétéve, de kötelező)
(kötelező)